Już 15 marca Florence + The Machine w Łodzi!

0
861

Florence and The Machine to pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół grający Indie Rocka. W 2019 roku w ich trasie koncertowej pojawiła się również Łódź. Zagrają w Atlas Arenie 15 marca!

Zespół działa od 2007 roku i staje się coraz popularniejszy. Już w 2011 roku grupa otrzymała nominację do Nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta, a 2016 rok przyniósł im aż 5 kolejnych nominacji do tejże nagrody.

Aktualnie ich dyskografia  składa się z czterech albumów:

Lungs(2009) ;

Ceremonials ( 2011);

How Big, How Blue, How Beautiful (2015) ;

a także najnowszego z roku 2018 High as Hope.

Wokalistką zespołu jest Florence Welch, którą wielu krytyków muzycznych przyrównuje do znanych artystek takich jak: Kate Bush,  PJ Harvey,  czy Björk.

Ostatnie trzy albumy grupy sprawiły, że Florence and The Machine w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie.  W zaledwie kilka lat zespół zdobył rzesze fanów również w Polsce.

Najwięcej odsłon w Sieci miały utwory takie jak: You’ve got the love, Dog Days are Over, oraz Shake it Out.

W tym roku zespół w swojej trasie koncertowej przewiduje promocję krążka High as Hope.  Sama artystka, uważa , że jest on jednym z lepszych w jej dotychczasowej karierze.

Zobacz także: TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2019 – czyli coś dla fanów muzyki elektronicznej!

High as Hope opowiada o życiu artystki, o jej dorastaniu w Londynie, o miłości, rodzinie, czy sztuce.

W Łódzkiej Atlas Arenie już 15 marca (piątek) 2019 r. o godzinie 18.00 rozpocznie się koncert zespołu.  Supportem dla grupy Florence będzie zespół Young Fathers –  zespół, który w bardzo krótkim czasie stał się popularny w świecie brytyjskiego hip-hopu.  Warto również wspomnieć, iż współtworzyli oni soundtrack do kultowego filmu Trainspotting 2!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Zdjęcie: Źródło