Arturówek – agresywne psy zaatakowały biegacza! Właściciel psów odnaleziony, policja bada szczegóły sprawy!

0
885

W niedzielę, 3 marca trzy agresywne psy zaatakowały biegacza w lesie Arturówek. Sportowiec nie miał szans, by się przed nimi obronić.

Pan Robert często trenował w Arturówku, nie spodziewał się, że może tam paść ofiarą agresywnych wilczurów. W niedzielę zaatakowały go bezpańskie psy, jak podaje na swoim portalu społecznościowym, były to dwa czarne mieszańce wilczura i jeden mieszaniec boksera z mastifem.

W okolicach stawów nieopodal ulicy Wycieczkowej w Łodzi mężczyznę dopadły psy, gdy ten zaczął uciekać, psy rzuciły się na niego jak oszalałe. Szczęśliwie Pan Robert dobiegł do pobliskiego hotelu , przy którym uzyskał pomoc pracowników. Gdyby nie pomoc recepcjonistki, być może atak psów okazałby się dramatyczny w skutkach. Krzesłami udało się odgonić rozwścieczone wilczury i wezwać pogotowie do poszkodowanego.

Inni biegacze tego dnia również mijali te trzy bestie, większość z nich potwierdza, że psy były agresywne, warczały i szczerzyły kły. Sprawą zajął się Animal Patrol straży miejskiej.

Zobacz także: Nabój i list z pogróżkami dostarczony do prezydent Łodzi!

Takie sytuacje są niedopuszczalne, zwłaszcza w Arturówku, gdzie spaceruje i biega mnóstwo osób. Często Łodzianie wybierają Arturówek na spacery z maleńkimi dziećmi. Psy powinno się złapać jak najszybciej, ponieważ w przypadku, gdy zwierzę wykazuje agresywne zachowanie , warczy i rzuca się na człowieka to zwyczajnie poluje i jest w stanie zabić – jak prawdziwy drapieżnik. – mówi jedna z osób spacerujących po Arturówku.

Dziś, 6 marca w mediach pojawiły się informacje dotyczące postępowania w tej sprawie. Na policję zgłosił się właściciel agresywnych wilczurów, grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności za nieumyślne narażanie zdrowia lub życia innej osoby.

Zdjęcie: źródło

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl