Atrakcje dla dzieci w PORT Łódź – zabawa z LEGO

0
1111

To już ostatni weekend z klockami LEGO  w Porcie Łódź. Od 11-24.02 trwa event organizowany przez najbardziej rozpoznawalną na świecie markę klocków dla dzieci.

Pewnie nie każdy wie, że firma LEGO istnieje na rynku od roku 1932, wtedy właśnie zostało założone to popularne dziś na całym świecie przedsiębiorstwo zabawkarskie. Nazwa LEGO powstała dzięki połączeniu ze sobą dwóch duńskich słów: „leg godt”, co po polsku oznacza „baw się dobrze”.  Na początku firma zajmowała się produkcją jedynie drewnianych zabawek i klocków. Dziś jest rozpoznawalną na całym świecie marką uwielbianą przez dzieci.

Jeszcze dziś do godziny 19.00 można wybrać się z dzieckiem na zabawę klockami LEGO.  Organizatorzy przewidują mnóstwo atrakcji i konkursów.  W programie przewidziana jest również budowa ogromnej mapy Polski z klocków LEGO, zarówno rodzice jak i dzieci mogą uczestniczyć w tym wyzwaniu.  Co najważniejsze wstęp do strefy LEGO w Porcie Łódź jest bezpłatny!

Gdzie w Porcie Łódź szukać strefy LEGO?

Tuż obok sklepu IKEA znajduje się ogromny plac budowy , w którym dla młodych konstruktorów jest dostępne ponad pół miliona klocków ! Czyż to nie raj na ziemi dla najmłodszych?

Zobacz także: Pociąg do Hogwartu 2

Dziś ostatni dzień zabawy z LEGO, zatem ci, którzy jeszcze nie zdążyli zabrać swoich pociech do królestwa klocków, mają na to jeszcze parę godzin.

Na ogromnej mapie Polski przez ostatnie 2 tygodnie ustawiane były dzieła młodych konstruktorów. Za te najpiękniejsze każdy z nich otrzymał dyplom i nagrody od maskotki LEGO!

Dla najmłodszych dzieci funkcjonuje oddzielna strefa – LEGO DUPLO, klocki w tej strefie są odpowiednio większe  i bez wątpienia mają pozytywny wpływ na rozwój psychomotoryczny maluchów.

Każde dziecko na wejściu do krainy LEGO otrzymuje naklejkę, a po zakończeniu zabawy kolorowy, imienny dyplom .

A może, by tak za rok zbudować z klocków LEGO łódzkie kamienice i fabryki?

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.