Jarmark świąteczny na Piotrkowskiej . Boże Narodzenie 2018 w Łodzi!

0
878

Wraz z 1 grudnia rozpocznie się w Łodzi coroczny jarmark bożonarodzeniowy.  Będzie można spróbować regionalnych specjałów z całej Polski oraz kupić prezenty najbliższym.

 Co roku w Łodzi miasto organizuje tzw. Jarmark bożonarodzeniowy. Łodzianie  i turyści odwiedzający miasto w grudniu przez niemal cały miesiąc mają możliwość skosztowania wielu tradycyjnych potraw, zakupienia suszonych owoców czy bakalii oraz „domowej roboty” smakołyków świątecznych.

W sobotę, 1 grudnia planowane jest oficjalne otwarcie jarmarku. Operatorami tegorocznej edycji będą w głównej mierze dwie łódzkie firmy: K & R Pieczywa i Ciasta oraz Hort-Cafe, dołączyć ma do nich również firma Mabi z Otwocka.

Zobacz także: Historia Kalendarza Adwentowego

Najwięcej jarmarcznych atrakcji ma mieścić się w Pasażu Schillera. Będzie scena, liczne stragany, nie zabraknie strefy street-food z miejscami do siedzenia.  Cała ulica Piotrkowska zaś nabierze niepowtarzalnego świątecznego klimatu dzięki licznym iluminacjom i świątecznym ozdobom.

W czasie trwania Jarmarku będzie można uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach, pokazach tańca i występach artystycznych.

W grudniu Łódź zdecydowanie zmienia się w magiczne miejsce, a dzięki temu Łodzianie chętniej wychodzą z ciepłych domów, tylko po to by pospacerować nastrojową ulicą Piotrkowską, która w tym czasie tętni życiem.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się: TUTAJ
Zdjęcie: Źródło 
Zdjęcie: Źródło

Jesteś z innego miasta odwiedź nas na:
F7Gdańsk
F7Poznań
F7WROCŁAW
F7KRAKÓW