Już niedługo w księgarniach pojawi się kulinarny przewodnik po Łodzi!

0
825

Przewodnik Kulinarny Łódzkie 2019 już niedługo może poprowadzić Cię szlakiem najlepszych restauracji i lokali w Łodzi i województwie łódzkim. Książka dedykowana jest wszystkim sympatykom dobrego smaku i freakom podróżowania.

Podróże nadają sens życiu człowieka, a życie człowieka to ciągła wędrówka. Kiedyś ludzie pierwotni wędrowali w poszukiwaniu jedzenia, doświadczali nowych przestrzeni i różnych smaków, przełomowe momenty ze swojego życia uwieczniali na obrazach skalnych. My dziś robimy bardzo podobnie, wędrujemy i szukamy jedzenia, ale nie zawsze po to by przetrwać, dziś człowiek szuka nowości, by ich zwyczajnie doświadczać  i rozsmakowywać się w nich.

Wyciskamy nasze życie jak cytrynę, do ostatniej kropli, tak by nic się nie zmarnowało, by nic nam nie umknęło.  Szukamy nowych smaków, nowych potraw, jesteśmy bardziej otwarci na tradycje kulinarne z różnych stron świata, a wszystkie istniejące przewodniki pomagają nam tylko w ewentualnych wyborach i powstają one w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.

Barbara Sokołowska – Urbańczyk to autorka nietuzinkowej publikacji jaką jest Przewodnik Kulinarny Łódzkie 2019. Pani Barbara ukończyła Filologię Polską, dokształcała się również podyplomowo z zakresu komunikacji społecznej i marketingu. Jest ona także wykładowcą, prowadzi własną firmę, a co ciekawe zapoczątkowała w Łodzi znane niemal każdemu wydarzenie  – Festiwal Dobrego Smaku. Imponujące prawda? Kobiety, zwłaszcza te łódzkie, chyba od zawsze miały siłę i czas na wszystko!

Zobacz także: Pierwsze muzeum neonów w Polsce

Nie dziwi zatem fakt, że Przewodnik Kulinarny Łódzkie 2019 jest autorstwa miłośniczki dobrego smaku, gotowania i wszystkiego co związane z kuchnią.

Przewodnik kulinarny po Łodzi i regionie łódzkim to idealna publikacja dla ludzi, którzy kochają podróżowanie  i odkrywanie nowych smaków. Ci, którzy mają bzika na punkcie zwiedzania Polski i poznawania jej od A do Z , region po regionie, na pewno też znajdą w nim coś dla siebie.

W przewodniku będzie można przeczytać opisy około 50 restauracji , nie zabraknie również opisów szkół kulinarnych z regionu łódzkiego.  Ale to nie wszystko… Każdy, kto kupi książkę otrzyma kupony rabatowe ze zniżką do wszystkich restauracji opisanych w publikacji.

Cena przewodnika to około 49 zł. Partnerem książki jest MONOPOLIS – ogromny kompleks biznesowy, budowany na terenie zabytkowych przestrzeni łódzkiego Monopolu Wólczanego. Monopolis znajduje się przy ulicy Wydawniczej 4 w Łodzi.

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.