Kultowy tramwaj 43 jeżdżący do Konstantynowa i Lutomierska zastąpiony przez autobus!

0
870

Zarząd dróg i transportu zawiesił kurs tramwaju linii 43A, 43B, którą można było dojechać z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego i Lutomierska.

Tramwaj nie kursuje już od 2 marca, a na jego miejsce wprowadzono autobusy zastępcze. Pasażerowie skarżą się , że  w godzinach szczytu autobusy te są przepełnione i stoją w korkach.

MPK zapewniało, że wprowadzone autobusy będą o wiele bardziej komfortowe, a każdy pasażer będzie miał możliwość skorzystania z przystanku na żądanie. Tymczasem autobusy są zatłoczone i pasażerowie narzekają na  brak miejsc do siedzenia. Na domiar złego wielu mieszkańców skarży się na czas jazdy autobusów, bardzo często  stoją one w korkach, a przez to pasażerowie muszą kolejne kilkanaście minut tracić na same przesiadki do tramwajów.

Zobacz także: Świat storczyków w łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Pasażerowie już domagają się zmian i wystosowali odpowiednie pisma do zarządu dróg i transportu. Nic dziwnego, w godzinach szczytu powinny kursować autobusy przegubowe, a przyjazdy autobusów powinny być dobrze skomunikowane z odjazdem tramwajów, zwłaszcza przy ulicy Krzemienieckiej.

Macie jakieś pomysły jak logistycznie rozwiązać te problemy? Piszcie w komentarzach, jest wtedy większa szansa, że ktoś je weźmie pod uwagę przy wdrażaniu kolejnych zmian.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl