Łódź przeciwko nienawiści – zobacz kto wystąpi na koncercie „Artyści Przeciw Nienawiści” w łódzkiej Atlas Arenie!

0
643

Po tragicznym wydarzeniu, do którego doszło podczas Finału WOŚP w Gdańsku polscy artyści podjęli decyzję o pojednaniu się poprzez muzykę. Artyści zaśpiewają w imię pokoju w Polsce i na świecie już 27.02.2019 r. w łódzkiej ATLAS ARENIE.

Elita polskiej muzyki 27 lutego da koncert jakiego jeszcze nie było. Wielu artystów przeciwko szeroko pojętej nienawiści. Nie od dziś wiemy, że w naszym kraju narastają podziały i wrogość. Wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy jesteśmy równi, a tak wielu z nas mową, myślą, a także czynem sieje nienawiść. Nienawiść, która mnoży się jak bakterie – w zastraszająco szybkim tempie.

Zobacz także: Tematy, którymi żyje opinia publiczna. Skąd się bierze mowa nienawiści?

Wydarzeniu będzie przyświecało hasło „Artyści Przeciw Nienawiści” – czyli apel wszystkich artystów do każdego człowieka, by ten zachowywał się jak człowiek – nauczył się żyć w społeczeństwie i szanował innych. Pomysłodawczynią akcji jest DODA, która na swoim instagramie powiedziała tak:

„ Mam taką prośbę do dziewczyn, by się pogodzić. Do wszystkich artystów, do wszystkich muzyków – słuchajcie, może zrobimy coś wspólnie, może zrobimy coś razem? Przekażmy sobie znak pokoju, zjednoczmy wszystkich naszych fanów, pogódźmy ludzi, jakoś zjednoczmy ich wszystkich pod sceną. Zróbmy wspólny koncert, ale nie na zasadzie, że telewizja organizuje i płaci artystom, żeby wystąpili, tylko zróbmy coś tak od siebie, sami wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie i opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie. O tym jak my to przeżywamy, bo przecież przeżywamy to codziennie na naszej skórze. Myślę, że możemy tym pomóc młodym ludziom, swoim fanom, ale przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty – przecież po to w sumie jesteśmy – mamy ludzi godzić, jednoczyć „

Kto wystąpi na koncercie? Poniżej znajdziecie listę artystów, którzy zagrają przeciwko nienawiści w Łodzi.

Beata Kozidrak i Bajm, Andrzej Krzywy i De Mono, IRA, Jacek Stachursky, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Patricia Kazadi, Natalia Niemen, Nick Sinckler, Cleo, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Justyna Steczkowska, Arek Kłusowski, Aga Twardowska, Magdalena Tul, Clodie, Ola Nizio, Saszan, Łobuzy, Zouzy, Leszek Stanek, Doda, Filip Lato, Jula, Enej, Magda Bereda, Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, MaRina, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sarsa, Golec Uorkiestra, Gromee, Kasia Moś, Kasia Popowska, Marcin Wyrostek i wielu innych.

Bilety na wydarzenie już są w sprzedaży, ale miejsc jest coraz mniej!

Chcesz kupić bilet na ten koncert? Kliknij TUTAJ

W ramach walki z hejtem i odchyleniami od norm społecznych odbędą się również liczne panele dyskusyjne z udziałem wielu znakomitych ekspertów. W warsztatach będzie można uczestniczyć również w łódzkiej ATLAS ARENIE na parę godzin przed koncertem.

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.