Łódzka Biblioteka Miejska wprowadziła nowoczesne karty czytelnicze.

0
1180

Od stycznia 2019 r. działają w łódzkiej Bibliotece Miejskiej nowoczesne karty czytelnicze. Od teraz Łodzianie mogą wypożyczać książki z dowolnej filii przy pomocy tylko jednej karty bibliotecznej o wdzięcznej nazwie „fiszka”.

W ubiegłym roku połączono wszystkie filie łódzkich bibliotek. Miejska biblioteka w Łodzi zyskała wówczas nowe logo, nową stronę internetową i rozpoczęła wdrażanie innowacyjnych rozwiązań , a wszystko po to, by Łodzianie mieli dostęp do jak największej liczby pozycji książkowych,filmów czy czasopism.

Dziś, dzięki realizacji licznych nowoczesnych projektów, łódzka biblioteka sprawnie korzysta z możliwości mediów XXI wieku i wciąż się rozwija. Wszystkie te działania mają na celu usprawnienie obsługi czytelników i wzbogacanie zasobów bibliotecznych.

Od stycznia br. Miejska Biblioteka wprowadziła nowe karty biblioteczne, które uprawniają do wypożyczania książek we wszystkich lokalizacjach. Karty biblioteczne są podzielone na odpowiednie grupy odbiorców: dzieci 0-4 lat, dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli (dla każdej z tych grup przygotowana jest odrębna karta).

Zobacz także: Wege Festiwal w trasie! Sprawdź w jakich miastach serwują przysmaki!

Z fiszką każdy łodzianin będzie mógł w ramach programu partnerskiego otrzymać zniżki na różne usługi , parnerów karty można sprawdzić na aktualnej stronie Miejskiej Biblioteki.

Warto dodać, że liczba partnerów wciąż jest uzupełniana i w przyszłości będzie ich na pewno więcej.

Zdjęcie: Źródło

Zdjęcie: Źródło
Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ
Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.