Magda Gessler po raz kolejny w Łodzi. Restauracja “Włoszczyzna” po rewolucji.

0
1200
https://www.facebook.com/wloszczyznarestauracja/?tn-str=k*F

11 października 2018 r. ukazał się odcinek kuchennych rewolucji. Tym razem Magda Gessler zawitała do łódzkiego lokalu „Włoszczyzna” znajdującego się przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler to zwykle ostatnia deska ratunku dla upadających restauracji.

Na początku 2018 roku nagrywano w łódzkim lokalu „Włoszczyzna” materiał do programu kuchenne rewolucje. Szokujący jest jednak fakt, iż Magda Gessler nie chciała, aby odcinek ten został w ogóle wyemitowany. Stacja TVN również miała obiekcje, czy tegoroczna kuchenna rewolucja z Łodzi powinna być pokazana w telewizji. Ostatecznie stacja zdecydowała się na emisję odcinka i metamorfozę „Włoszczyzny” można było obejrzeć 11 października.

Gessler nie chciała, by odcinek ukazał się w telewizji ponieważ w dniu kręcenia materiału dwóch pijanych mężczyzn zaatakowało celebrytkę. Mężczyźni chcieli pobić Panią Magdę, na szczęście zostali powstrzymani, jednak niesmak po tej sytuacji pozostał. Policji udało się szybko ująć agresywnych Łodzian.

Zobacz także: Weekend za pół ceny w Gdańsku 

Stacja TVN mimo wszystko postanowiła pokazać rewolucję z Łodzi, a decyzja ta wpłynęła nie tylko na oglądalność programu, ale także na popularność zmienionej przez Panią Magdę restauracji. Oceny lokalu przez internautów po wyemitowanym odcinku znacznie wzrosły, a knajpa zaczęła cieszyć się większą liczbą zadowolonych klientów.

Zdjęcie: Źródło
Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ