Od dziś łódzką migawkę możesz mieć na smartfonie! Koniec z zapominaniem i karami za brak biletu!

0
720

Łódź biegnie z duchem czasu, biletomaty wprowadzono już dawno, możliwość kupowania biletu za pomocą smartfona również. Od dziś migawkę, czyli bilet na dłuższy okres czasu także możemy mieć w telefonach! Koniec z zapominaniem i gubieniem kart, podejdźmy do sprawy innowacyjnie i ekologicznie unikając zbędnego plastiku.

Aplikacja zbiletem.pl , poprzez którą można kupować bilety mpk Łódź , od 22.01 wprowadziła pewne ulepszenia, min. można zakupić bilety długookresowe.

Zobacz także: Szukasz pomysłu na hobby? Co powiesz na curling?

Wystarczy, że masz smartfona i pobierzesz aplikację ze strony zbiletem.pl, zakup biletów krótkookresowych jest banalnie prosty, klikasz na rodzaj biletu i wprowadzasz dane z karty bankowej, płatność dokonuje się automatycznie, a aplikacja wylicza ile czasu pozostało do zakończenia ważności Twojego biletu.

Z zakupem migawki jest bardzo podobnie, wybieramy na jaki okres czasu chcemy zakupić bilet, a aplikacja sama przenosi nas do dalszych kroków i płatności. Za bilet w smarfonie możemy zapłacić kartą bankową, szybkim przelewem internetowym, Blikiem oraz GooglePay.

A co, w przypadku, gdy zapomnimy telefonu lub ten niefortunnie nam się rozładuje? Możemy w aplikacji ustawić  opcję kontrolną – wtedy podajemy numer PESEL. Gdy kontroler zapyta nas o bilet wystarczy podać PESEL i unikniemy niepotrzebnych stresów.

Zdjęcie: Źródło
Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ