Reklama Politechniki Łódzkiej aż w Marrakeszu!

0
720

Politechnika Łódzka wpadła na pomysł, by promować się nawet w Marrakeszu, działanie to ma na celu przyciągnięcie nowych studentów obcojęzycznych.

Politechnika Łódzka zdobyła dofinansowanie na swoją kampanię promocyjną od Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA),organizacja ta wspiera  polskie uczelnie w konkurowaniu o zagranicznych studentów.

Politechnika otrzymała aż 100 tysięcy złotych na wdrożenie i realizację  swojej kampanii reklamowej. W kampanii promocyjnej zostały wykorzystane rowery miejskie, a sam projekt nazwano ” Ca Roule Avec TUL”, co w przełożeniu na język polski oznacza ” Kręć się z PŁ”.

Zobacz także: Wystawa “Moda Polska” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Pod bagażnikiem rowerów miejskich w Maroko przyczepiona jest reklama PŁ, która zachęca młodych mieszkańców tego miasta do odwiedzenia strony internetowej naszej łódzkiej uczelni.

PŁ kładzie duży nacisk na promocję nowego kierunku studiów – Zarządzanie i Technologia, na którym wykłady miałyby się odbywać w języku francuskim.

Koszt studiów to 8000 zł, ponadto absolwenci tego kierunku otrzymają podwójny dyplom – łódzkiej uczelni oraz jednej z uczelni partnerskich (z Francji lub Niemiec),co tym bardziej brzmi zachęcająco.

Politechnika Łódzka zdobyła również fundusze od NAWA na realizację dwóch innych ciekawych projektów promocyjnych,które również będą miały na celu zachęcenie obcokrajowców do studiowania właśnie naszym mieście.

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl