Stacja Kobiet z Łódzką Koleją Alomeracyjną.

0
723

Wczoraj, 8 marca na dworcu Łódź Fabryczna na wszystkie kobiety czekało mnóstwo atrakcji z okazji ich święta.

Stacja Kobiet – to nazwa wydarzenia, które odbyło się wczoraj, 8.03.2019 r. na Dworcu Łódź Fabryczna.

Z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie, zarówno Łodzianki jak i turystki miały możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i mogły uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów eventu. Bezpłatne badania profilaktyczne obejmowały: spirometrię, mammografię, czy badanie wzroku. Nie zabrakło również dietetyków, którzy z przyjemnością doradzali kobietom jak dbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Każda z pań miała możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała.

Zobacz także:Świat storczyków w łódzkim Ogrodzie Botanicznym.

Dla wielbicielek urody i pięknego ciała organizatorzy zapewnili szereg konsultacji kosmetycznych oraz pokazy ćwiczeń  modelujących sylwetkę, prowadzone przez instruktorów fitness.

Miłośniczki kultury mogły natomiast wzbogacić swoją kulturę duchową dzięki licznym pokazom artystycznym pracowników Teatru Wielkiego, czy tancerzy z Łódzkiego Domu Kultury. Ciekawą sztukę o nazwie “Wesele Łowickie” wystawił również amatorski zespół regionalny im. Władysława Stanisława Reymonta z Lipiec Reymontowskich.

Łódź kocha i docenia kobiety od setek lat. Nie sposób zapomnieć o sile osobowości jaką miały w sobie łódzkie włókniarki. Nie sposób nie docenić łódzkich studentek, strajkujących o lepsze jutro.Trzymajmy się zatem razem, solidaryzujmy się i walczmy o swoje prawa, bądźmy kobietami XXI wieku i wyprostujmy sprawy, które powinnyśmy wyprostować!  Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet drogie Łodzianki i pozostałe równe babki!

Zdjęcie: Źródło

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl