W najbliższy weekend maraton Dbam o Zdrowie! Zobacz, które ulice będą zablokowane?

0
708

W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia odbędzie się po raz kolejny maraton Dbam o Zdrowie. Będzie to jedno z większych wydarzeń sportowych tej wiosny!

DOZ maraton zbliża się wielkimi krokami, co zresztą widać – w szczególności w łódzkich parkach i na ulicach – czy to wiosna, czy magia DOZ maratonu? Zapewne i jedno i drugie. Można właściwie uznać, że DOZ maraton to wydarzenie, które jednocześnie otwiera sezon biegowy w Łodzi.

Główny bieg rozpocznie się w niedzielę o godzinie 9.00. Dzień wcześniej, 6 kwietnia odbędzie się bieg towarzyszący DOZ maratonowi tj. Kids Run Ibuprom dla dzieci.  Zwolennicy krótszych tras zmierzą się ze sobą w niedzielę podczas biegu 10k Run.

Zobacz także: Orientalne Klimaty w Manufakturze – 5-15.04.2019 r.

Trasa zawodów rozpocznie się w Atlas Arenie i obejmie również Widzew, Manufakturę, Dworzec Fabryczny oraz trasę W-Z, zawodnicy w głównym biegu będą mieli do pokonania 42,2 km!

W związku z tym, że trasa maratonu przebiegnie ulicami miasta zaplanowane są zmiany w organizacji ruchu. Pierwsze utrudnienia mogą pojawić się już w sobotę 6.04 od godziny 14.00.

Wszyscy uczestnicy DOZ Maratonu w niedzielę mogą bezpłatnie podróżować komunikacją miejską i pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Dokładne trasy pojazdów MPK oraz informacje o wyłączonych z ruchu ulicach można sprawdzić na stronie Urzędu Miasta Łodzi.

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl