Wakacyjny Baśniowy Pasaż Róży! Wprowadź swoje dziecko do magicznego świata baśni!

0
1338

W Łodzi, zwłaszcza w okresie wakacyjnym organizowane jest mnóstwo kreatywnych wydarzeń. Tych dedykowanych dzieciom również nie brakuje. Baśniowy Pasaż Róży to świetny pomysł na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem poza domem. 

Organizatorem cyklu  baśniowych spotkań dla dzieci jest Łódzkie Centrum Wydarzeń. W bezpłatnych plenerowych spektaklach, które dedykowane są głównie najmłodszym widzom będzie można uczestniczyć przez praktycznie całe lato.

Wydarzenia będą odbywały się w podwórku przy ulicy Piotrkowskiej 3. Oprócz obejrzenia arcyciekawych wystąpień zarówno dzieci jak i rodzice będą mieli możliwość skorzystania z przygotowanych specjalnie na tę okazję drobnych usług gastronomicznych.

Cykl wydarzeń z Baśnią w roli głównej odbywać się będzie w każdą niedzielę wakacji o godzinie 12.00. Pierwszą Baśń usłyszymy już  23 czerwca , ostatnią zaś 1 września. Dzieci będą mogły nie tylko usłyszeć niezwykle kreatywne opowieści. Tuż po przedstawieniach planowane są zabawy z animatorami i postaciami z usłyszanych Baśni.

Zobacz także: W Łodzi wypożyczysz nie tylko rower miejski. Od niedawna są też hulajnogi!

Program Baśniowego Pasażu Róży obejmuje przedstawienia wielu cenionych teatrów dziecięcych. W tym roku Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi wyodrębnił aż 12 najlepszych Baśni.

A co, gdy w dzień planowanego wydarzenia pogoda zechce popsuć nam plany?

Jeżeli pogoda nie będzie sprzyjała wystąpieniom w dziedzińcu Pasażu Róży nie należy się martwić. Organizatorzy wzięli taką ewentualność pod uwagę i w takiej sytuacji występy odbywać się będą w budynku AOIA znajdującym się przy ulicy Zachodniej 54/56 (obok Pasażu Róży)

Harmonogram wydarzeń jest dostępny na stronie Urzędu Miasta Łodzi.

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl