WOŚP 2019 Łódź! Jakie atrakcje czekały na Łodzian w tym roku?

0
663

Dziś, 13 stycznia, odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łódź jak co roku przygotowała mnóstwo atrakcji dla wszystkich orkiestrowiczów.

W Łodzi funkcjonuje aż 12 sztabów WOŚP. Na ulice miasta wyszło dziś ponad tysiąc wolontariuszy.

27 edycję WOŚP poświęcono zbiórce pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali pediatrycznych.

Sercem WOŚP w Łodzi jak każdego roku był Rynek Manufaktury, gdzie odbyły się liczne licytacje, koncerty i główne atrakcje.

W sobotę, 12 stycznia można było licytować przedmioty Piotra Pustelnika, Małgorzaty Niemczyk oraz Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Zobacz także: Mały pingwin w Amerykańskim ZOO o imieniu PIEROGI

Ulicą Piotrkowską przejechało liczne grono jeźdźców w Wielkiej Szarży Konnej.

Na Rynku Manufaktury mieszkańcy mieli możliwość zobaczenia wydarzeń z wysokości około 10 metrów. Po godzinie 16 odbywały się liczne koncerty, a gwiazdą wieczoru był zespół ENEJ.

Ile w tym roku w Łodzi udało się zebrać pieniędzy? Na szczegółowe informacje będzie trzeba jeszcze poczekać, ale na przykład już po godzinie 17.00 sztab Uniwersytetu Medycznego w Łodzi miał zebrane ponad 20 000 złotych, w tym momencie suma ta jest na pewno o wiele wyższa, a biorąc pod uwagę, że w Łodzi funkcjonuje aż 12 sztabów WOŚP, to zbiórka na pewno okaże się owocna.

Należą się zatem brawa dla wszystkich darczyńców, którzy pomimo nieciekawej pogody postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2019!

Zdjęcie: Źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ