Wybierasz się na wycieczkę do Łodzi?Hostel Umed powstał specjalnie dla Ciebie!

0
886

Na 13 piętrze Centrum Kliniczno-Dydaktycznego przy ulicy Pomorskiej w Łodzi powstał nowoczesny hostel skierowany do wszystkich wielbicieli tego postindustrialnego miasta i jego pięknych widoków.

Mimo, że hostel znajduje się w siedzibie szpitala z jego usług korzystać mogą nie tylko rodziny pacjentów, czy studenci i lekarze. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują noclegu w przystępnej cenie i komfortowych warunkach.

Hostel dysponuje 12 pokojami dwuosobowymi z łazienkami (w tym 2 pokojami dla osób niepełnosprawnych) oraz 1 pokojem o podwyższonym standardzie z pięknym, okrągłym i w dodatku podświetlanym łożem małżeńskim. Istnieją także dwa pokoje ośmioosobowe wyposażone w  cztery piętrowe łóżka. W hostelu jest również możliwość wynajęcia lobby w celu zorganizowania średnich lub mniejszych konferencji czy spotkań biznesowych.

Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizor oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo każdy gość może skorzystać z w pełni wyposażonej kuchnio-jadalni i pralni. Warto także wspomnieć, iż widok na panoramę Łodzi z 13 piętra budynku jest niewątpliwie kolejnym plusem.

Czy ceny za nocleg w hostelu są wysokie? Najtańszą opcją jest nocleg w pokoju ośmioosobowym, wtedy za dobę zapłacimy 49 zł. Pokój dwuosobowy kosztuje 149 zł, a wynajęcie pokoju dwuosobowego dla jednej osoby 129 zł. Jeżeli nie przeszkadza nam obecność obcej osoby w pokoju dwuosobowym to możemy zapłacić za dobę 79 zł, ale musimy wtedy liczyć się z tym, że ktoś może do nas dołączyć. Najdroższą opcją jest wynajęcie pokoju o podwyższonym standardzie, doba w tym pokoju kosztuje 199 zł (ale w przeciwieństwie do pozostałych pokoi ten wyposażony jest dodatkowo w lodówkę oraz czajnik).

Hostel funkcjonuje od początku sierpnia, ale już pojawili się w nim pierwsi klienci, niektórzy z nich oznajmili nawet, że zamierzają do niego wracać. Taka inwestycja na pewno szybko się zwróci. Ponoć są już rezerwacje na wrzesień i październik!

Zatem jeżeli nosisz się z zamiarem zwiedzenia Łodzi i szukasz noclegu w nowocześnie urządzonym hostelu w dobrej lokalizacji to nie zastanawiaj się długo, Hostel Umed powstał w odpowiedzi na Twoje potrzeby!